000
km/h

G4 GARAGE – pracodawca z (moto) pasją…

Strefa Gospodarki jest ogólnopolskim, niezależnym dodatkiem dystrybuowanym wraz z Dziennikiem Gazeta Prawna. Pilotowane przez Strefę Gospodarki programy, cieszą się szerokim uznaniem i zaufaniem konsumentów, dlatego też jej wsparcie w opiniowaniu i budowie wizerunku firmy są dla każdego przedsiębiorcy niezwykle cenne.

Jednym z najbardziej wartościowych programów Strefy Gospodarki jest „Odpowiedzialny Pracodawca”, gdyż jego celem nadrzędnym jest upowszechnienie oraz propagowanie właściwych wzorców, modeli i strategii działań w zakresie polityki personalnej oraz strategii integracji spraw personalnych z biznesowymi.

Nagroda i tytuł Odpowiedzialnego Pracodawcy Lidera HR 2016 przypadły w tym roku w udziale również G4 Garage.

Wyróżnienie to jest dla naszej firmy wysoce istotne przede wszystkim ze względu fakt, iż przyznaje się je jedynie podmiotom, dla których dbałość o warunki pracy i rozwój pracowników wpisana jest w strategię przedsiębiorstwa.

Godło ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA – Lider HR 2016 jest wiarygodną gwarancją rzetelności, solidności i wysokiej pozycji rynkowej laureata, a także doskonałą inwestycją w dalszy, dynamiczny rozwój firmy.

Warto również wspomnieć, że kryteria wyboru laureatów są dość surowe i obejmują zakresem swojej analizy między innymi:

  • przestrzeganie prawa pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowników
  • dynamika zatrudnienia
  • reputacja podmiotu gospodarczego
  • system motywacyjny
  • społeczna odpowiedzialność biznesu

Najbardziej czytelnym i jednocześnie godnym polecenia przekazem dla osób szukających w przyszłości zatrudnienia w G4 Garage, jest wywiad udzielony Strefie Gospodarki przez Prezesa oraz pracowników firmy. W jasny i szczery sposób przybliża on zarówno historię, priorytety, czy strategię firmy, jak również niezwykłą receptę na to jak właściciele łączą biznes ze swoją ogromną pasją motoryzacyjną. Pełny artukuł Strefy Gospodarki, p.t. „ G4 Garage – pracodawca z (moto) pasją” pobrać można pod adresem: https://issuu.com/strefa-gospodarki/docs/_2_25_03_2016

Powrót

Współpracujemy z Markami