000
km/h

Aktualności

Instytut Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najbardziej dynamicznych firm w Polsce – Gepardów Biznesu 2016.
Z satysfakcją informujemy, że wśród laureatów tytułu za rok 2016 znalazło się G4 Garage.

Diamenty Forbesa to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich 3 latach najbardziej dynamicznie powiększały swoją wartość. Tytuł „Diament Forbesa 2017” jest potwierdzeniem pozycji w gronie najlepszych i najprężniej rozwijających się firm na polskim rynku.

Już po raz dziewiąty w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju – Diamentów „Forbesa” 2016.

Z przyjemnością informujemy , że cieszący się dużą popularnością konkurs z kartą płatniczą został ponownie rozszerzony o dodatkową grupę asortymentową. Poza promowanymi dotychczas produktami marek Car Plan, Elf i Total wymierne korzyści przynosi teraz również zakup wybranych artykułów marki Shell.

Strefa Gospodarki jest ogólnopolskim, niezależnym dodatkiem dystrybuowanym wraz z Dziennikiem Gazeta Prawna. Pilotowane przez Strefę Gospodarki programy, cieszą się szerokim uznaniem i zaufaniem konsumentów, dlatego też jej wsparcie w opiniowaniu i budowie wizerunku firmy są dla każdego przedsiębiorcy niezwykle cenne.

Współpracujemy z Markami