Mikrodermabrazja diamentowa Warszawa

0
82

Czym dokładnie jest mikrodermabrazja diamentowa?

Mikrodermabrazja diamentowa Warszawa jest to w najprostszym możliwym ujęciu jeden ze sposobów na oczyszczenie skóry. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że ogromną zaletą tego rozwiązania jest bardzo wysoka skuteczność. Godny uwagi jest fakt, że skóra po zabiegu będzie potrzebowała przynajmniej kilku dni na zregenerowanie się.

Kto dokładnie może skorzystać z mikrodermabrazji diamentowej?

Należy mieć świadomość, że mikrodermabrazja diamentowa może zostać wykonana na zdecydowanej większości typów skóry. Osobom z trądzikiem różowatym rekomendowane jest skonsultowanie się z dermatologiem. Godny uwagi jest fakt, że zabieg ten nie jest wskazany w przypadku cery wrażliwej i naczynkowej. Omawiany rodzaj oczyszczenia doskonale zda egzamin u osób posiadających łojotokową i tłustą skórę. Zalecana jest także osobom, które zmagają się z rozszerzonymi porami, zaskórniakami czy przebarwieniami.

Co powinno się zrobić po zabiegu?

Warto jest pozwolić skórze odpocząć. Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie zrezygnowanie z makijażu. Nie należy także planować zabiegu przed ważnym wyjściem. Ponadto przez 48 godzin po zabiegu nie można korzystać z basenu z chlorowaną wodą. Rekomendowane jest także przynajmniej przez dwa tygodnie unikać wystawiania skóry na promieniowanie UV.