Obsługa gabinetu dentystycznego

0
49

Dentysta wielu osobom nie kojarzy się przesadnie miło. Drżymy na samą myśl o odgłosie wiertła, czy innych akcesoriów do naprawy naszego uzębienia. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę w naszym wizerunku gra piękny, zadbany, a przede wszystkim zdrowy uśmiech. Zbieramy w sobie zatem pokłady odwagi i mężnie udajemy się co pół roku na przegląd czy też na niezbędne zabiegi.
Obsługa gabinetu dentystycznego gra ogromną rolę w zmianie związanych z wizytą w nim skojarzeń. Miła i uśmiechnięta pani potrafi kojącym głosem uspokoić niejedno zlęknione serce. Kulturalny i sympatyczny pan w recepcji, może dodać odwagi krótką żartobliwą rozmową choćby i o pogodzie.
Oczywiście profesjonalny asystent stomatologiczny jest dla samego dentysty ogromnym skarbem. Jego umiejętności umożliwiają sprawne przeprowadzanie zabiegów.
Właściciele gabinetów stomatologicznych dobrze wiedzą, jak wiele zależy od odpowiednio dobranego zespołu pracowników, dlatego starannie selekcjonują kandydatów. A pacjenci doceniają sympatyczną obsługę i tym chętniej wracają.