Czy depilacja laserowa jest szkodliwa?

0
62

Nadmiar owłosienia
Na świecie co jakiś czas występują nowe trendy związane z wyglądem. W pewnych czasach owłosienie na nogach było dopuszczalne i nikt nie robił z tego sensacji. Jednak od jakiegoś czasu istnieje wymóg gładkich nóg, nie wspominając już o innych newralgicznych miejscach.
Na szczęście jest multum najróżniejszych sposobów i środków na poradzenie sobie z tym problemem. Niektóre są bolesne, ale inne można nawet zaliczyć do przyjemnych.
Aby depilacja była skuteczna, dobrze jest wybrać optymalny dla siebie sposób. Niektóre kobiety jakoś znoszą gwałtowne wyrywanie za pomocą wosku, natomiast inne wręcz przeciwnie. Właśnie dla takich są przygotowane najróżniejsze kremy i pianki. Nie tylko usuwają owłosienie na powierzchni, ale też wnikają w skórę, dlatego włos jest widoczny po dłuższym czasie.
Dobrym sposobem jest również depilacja laserowa. Jednak dotyczy ona najczęściej ciemnego owłosienia. W ostateczności pozostaje zwykła golarka, jednak niedopuszczalna jest ona przy usuwaniu owłosienia na twarzy. Tutaj trzeba wymyślić coś innego.