Depilacja jodyną

0
73

Depilacja
W dzisiejszych czasach depilacja dotyczy w zasadzie każdego człowieka – mężczyzny i kobiety. Jest ona niezbędna w przypadku poprawy urody i zachowania estetycznego wyglądu.
Kobiety najczęściej depilują nogi, pachy, okolice bikini, także brwi, włoski na twarzy. Niektórzy mężczyźni także korzystają z depilacji brwi, klatki piersiowej, ale głównie golą brodę i wąsy.
Depilacja nie jest niczym przyjemnym, jednak w dzisiejszych czasach jest sporo opcji do wyboru; istnieje depilacja laserowa, która jest w zasadzie bezbolesna, jednak dosyć kosztowna. Najbardziej standardowa depilacja odbywa się za pomocą maszynki do golenia lub żyletki, także depilatora i z użyciem wosku.
Dobór odpowiedniej metody depilacji zależy od oczekiwań danej osoby, od kosztów, które jesteśmy w stanie przeznaczyć itp. Najbardziej trwała jest depilacja laserem, a najmniej – żyletką, gdzie włoski odrastają bardzo szybko. Ważne, aby stosować odpowiednie kremy do depilacji, które pomogą uniknąć zaczerwienienia skóry i podrażnień.