Jodyna depilacja

0
66

Gładka skóra
Gładka skóra pozbawiona owłosienia to nie tylko współczesny kanon piękna, ale też wygoda i świetne samopoczucie. Każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie nie tylko na pływalni czy na nadmorskiej plaży, ale każdego dnia. Depilacja jest znanym wszystkim zabiegiem usuwania owłosienia ze skóry.
Absolutną podstawą w codziennej pielęgnacji jest usuwanie włosków z pach, nóg, okolic bikini. Niektóre kobiety (i mężczyźni) decydują się ponadto na pozbywanie ich z okolic twarzy, pleców, a nawet brzucha. Wszystko uzależnione jest od osobistych preferencji oraz rodzaju owłosienia.
Aktualnie na rynku dostępne jest wiele rodzajów depilacji. Wyróżnia się tę klasyczną – maszynkami jednorazowymi lub wielorazowymi lub golarką (w których efekty są krótkotrwałe, polegają one bowiem jedynie na skróceniu włosa) lub depilację woskiem, pastą cukrową lub depilatorem elektrycznym (w tym przypadku efekty utrzymują się do kilku tygodni).
W ostatnich latach jednak to depilacja laserowa stała się hitem wśród klientek salonów kosmetycznych. Trzeba przy tym zaznaczyć, że dzięki niej owłosienie nie pojawia się przez kilka lat – jednak cena jest stosunkowo wyższa. Wybór rodzaju depilacji zależy więc nie tylko od preferencji, progu bólu, ale też możliwości finansowych w danym czasie.